(0322) 239 55 34

Açık Büfe Kahvaltı

 

Adananın kahvaltı fenomeni....

 

Her cumartesi ve pazar günü 09:30'dan 13:30'a devam eden adananı en iyi ve en çok çeşite sahip açık büfe kahvaltısı. Ümit ustanın itina ile seçtiği çok özel peynir, zeytin ve reçel çeşitleri ile 120 çeşit ürün, taze meyve suları ve sıcak içeceklerden oluşmaktadır.büfe de hemen gözünüzün önünde tarif ettiğiniz gibi yapılan omletden sıkmaya, mangal sucuğa kadar tüm çeşitleriyle Adana da bir ilk olmaya devam ediyor.

 

 

Kaktuspark'da kahvaltı


Kaktuspark da kahvaltı adnan menderes bulvarının doğal güzellikleri arasında, seyhan gölünün ve çatalan köprüsünün eşsiz manzarası ile, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzakta hafta içi çok özel çeşitleri ile köy kahvaltısı ve her cumartesi ve pazar günü 09:30'dan 13:30'a devam eden adananı en iyi ve en çok çeşite sahip açık büfe kahvaltısı ile adananın kahvaltı fenomeni olmaya devam ediyor.

 

Açık büfe kahvaltı  ümit ustanın itina ile seçtiği çok özel peynir, zeytin ve reçel çeşitleri ile 120 çeşit ürün, taze meyve suları ve sıcak içeceklerden oluşmaktadır.

 

Büfe de hemen gözünüzün önünde tarif ettiğiniz gibi yapılan omletden sıkmaya, mangal sucuktan adana da bir ilk olmaya devan ediyor.